Kütük Evler

WOODEN HOUSE BURSA®

A sınıfı özel çam kütükleri kullanarak inşa ettiğimiz kütük ev projeleri son derece güvenilir ve dayanıklıdır. Kütük ev maliyetleri, projenin detaylandırılması, kullanılan malzeme ve arsanın metrekare ölçüsüne göre farklılık göstermektedir. Tek katlı kütük ev ya da dubleks kütük ev projelerimizin tüm detayları müşterilerimizin isteklerine göre oluşturulmaktadır. Ortalama büyüklükteki bir kütük ev projesi için üretim süreci altı ila on iki hafta sürmektedir. Ana malzeme ve tüm materyallerimizde oldukça seçiciyiz, bu yüzden evlerimiz için sadece kalite sertifikalı ahşap ve kütükler kullanıyoruz.

Wooden House Bursa ekibi olarak Kütük Ev projelerinizde sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

MATERYALLER

KAYIN, MEŞE, AKAĞAÇ, BÜYÜK KÖKNAR

WEB SİTESİ

woodenhousebursa.com

01.

ÖLÇÜMLEME

Ölçüleriniz alınır ve arazi titizlikle projelendirilir. Projeleriniz profesyonellerin elinde şekillenecektir.

02.

PROJE AŞAMASI

Ekibimiz planlama sonrası zamanında gelir ve çalışmalara başlar. Tüm materyallerimiz birinci sınıf ürünlerden oluşur.

03.

TESLİMAT

Tüm süreçlerin ardından yapınız anahtar teslim olarak hazır hale getirilir. Yapılarımızın uzun ömürlü olmasını garanti ediyoruz.

Sektörde 15 Yıllık Deneyim

Anahtar teslim Ahşap Ev, Ağaç Ev, Kütük Ev, Ahşap Villa, Bungalov Ev imalatı ve projelerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından Wooden House Bursa, uzman mimar ve mühendis ekibi ile üstün kaliteli hizmet vermektedir.

İnsanların yalnızca kendileri için özelleştirilmiş evleri sevdiğini biliyoruz. Bu yüzden mimarlarımız ailelerin ihtiyaçlarına göre benzersiz tasarımlar oluşturmak için çalışır. Firmamız taslaklardan ayrıntılı tasarım çizimlerine kadar her detay ile titizlikle ilgilenir. Baştan sona yetkin ve özverili profesyoneller tarafından ele alınan tüm ahşap yapı projelerimizde süreç hızlı ve sorunsuzdur.