Leonardo da Vinci;

Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız.

İşimize Güven

Wooden House Bursa Ahşap Evler konusunda kendini tecrübesiyle ve projeleriyle kanıtlamış ve işine her zaman güvenen bir şirkettir. Yaptığımız tüm projelerin arkasındayız ve güveniyoruz. Bugüne kadar sektörde yaptığımız tüm işler de bunun güvencesidir.

Yenilikçi Anlayış

Wooden House Bursa, yaptığı her işte inovasyona önem vermiş ve özellikle Türkiye’nin her yerine modern, lüks ve ekonomik Ahşap Evler yaparak sektörde önde gelen isimlerden birisi olmuştur. Yenilikçi anlayışıyla her zaman kendini geliştirmeye devam etmektedir.

WOODEN HOUSE BURSA

Hakkımızda

15 Yıllık Ahşap Ev tecrübemiz ve 21 yıllık inşaat sektörü geçmişimiz ile sizleri nefes alan ahşap ile tanıştırıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Temel misyonumuz güvenli yapılar inşa etmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmektir.

Wooden House Bursa olarak bu 15 yıllık yolculuğumuzda 150 + üzeri ahşap evi müşterilerimize teslim ettik. Ağırlıklı olarak devlet ve belediye kurumları ile iş ortaklığı yaptık.

Wooden House Bursa olarak yenilenme isteğimiz ve uluslararası mimarlarımızın tasarımları ile kendi modern katalog modellerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmak için her zaman hazırız.

Ahşap sağlıktır.

Ahşap bizimle nefes alıyor.